Dan škole

Svake je školske godine Dan škole njezin najsvečaniji dan. Prilika je to da se pokažu najvažniji i najuspješniji trenuci u radu škole.

U srijedu, 29. svibnja, učenici i učitelji OŠ Suhopolje prigodnim su programom prikazali što su i kako su radili ove školske godine. Gostima i uzvanicima predstavili su se ne samo uspjesima u znanju, već i kreativnim plesnim, pjevačkim, glumačkim točkama kojima se kroz mnogobrojne školske aktivnosti njeguju raznovrsni talenti i sposobnosti učenika.

Svi su ovi sadržaji objedinjeni programom Cjelodnevne nastave koja se od ove školske godine eksperimentalno provodi u OŠ Suhopolje. Osim nagovještaja budućnosti, prigodnom izložbom predstavljena je i 212 godina duga tradicija školstva u Suhopolju.

Najsvečaniji i mnogima najdirljiviji trenutak programa bilo je predstavljanje najuspješnijih učenika osmih razreda koji su se izdvojili odličnim uspjehom i uzornim vladanjem te oproštaj od osmaša.

Sadržajnom priredbom učenici i učitelji OŠ Suhopolje podijelili su s gostima svoju prošlost i sadašnjost i otvorili vrata novim pričama o djetinjstvu, znanju i učenju.

Popravni ispit

Termini popravnih ispita: 1. njemački jezik, 5. razred: jedan učenik - utorak 20. kolovoza 2024. godine u 9:00 sati, pisani dio ispita - utorak 20. kolovoza 2024. godine u 10:00 sati, usmeni dio ispita Ispit će se zbog radova održati u učionici br. 11.

Projektni tjedan u 2.a i 2.b razredu

Tijekom Projektnog tjedna, učenici 2. razreda naše škole sudjelovali su u raznim aktivnostima koje su za njih pripremale njihove razrednice, a jedan od projektnih dana ostvaren je u suradnji s učiteljicama engleskog jezika. Kako je sve skupa izgledalo i što su sve...