TERMINI INFORMACIJA ZA RODITELJE

RASPORED INFORMATIVNIH RAZGOVORA 2023./2024.

Svi učitelji dužni su planirati termine za individualne informativne razgovore. Termini se javno objavljuju na mrežnim stranicama škole.

Razrednik je dužan jednom tjedno organizirati individualni informativni razgovor za roditelje na kojemu izvješćuje roditelja o postignutim kompetencija, izostancima i vladanju.

Roditelj je dužan redovito dolaziti na roditeljske sastanke i razgovore s razrednikom.

Roditelj ima pravo uvida u pisane i druge radove i ocjene djeteta na organiziranim individualnim informativnim razgovorima s razrednikom ili predmetnim učiteljem/nastavnikom.

U posljednja dva tjedna prije završetka nastavne godine ne organiziraju se roditeljski sastanci i individualni informativni razgovori.

izvor: PRAVILNIK O NAČINIMA, POSTUPCIMA I ELEMENTIMA
VREDNOVANJA UČENIKA U OSNOVNOJ I SREDNJOJ ŠKOLI

Adresa škole

Ulica kralja Tomislava 26
33410 Suhopolje

Lokacija na mapi

ured@os-suhupolje.skole.hr

Zapratite nas

Izradu ove mrežne stranice sufinancirala je Europska unija iz europskih strukturnih i investicijskih fondova.