Roditeljski sastanak na početku nastavne godine ima važnu ulogu u uspostavljanju stabilnih i produktivnih odnosa potrebnih za uspješnu suradnju roditelja, razrednika i učenika.

Prvi roditeljski sastanak nije samo prilika za prijenos važnih informacija, već i za izgradnju odnosa koji će imati važnu ulogu u podršci vašoj djeci tijekom cijele godine. Uspostavljanje pozitivne dinamike između roditelja i razrednika doprinosi stvaranju sigurnog i poticajnog okruženja za učenike te osigurava njihov uspješan rast i razvoj.

U nastavku se nalazi podsjetnik na datum i vrijeme prvih roditeljskih sastanaka za svaki razred i područnu školu.

Osim toga, objavljeni su termini individualnih informacija za roditelje koje možete pronaći u kartici Kutak za roditelje

Datume pronađite OVDJE.