DJELATNICI ŠKOLE
STRUČNA SLUŽBA | |
Sabina Vukić, mag.educ.philol.angl. et mag.paed. | školska pedagoginja |
Antonela Šreter, mag.psych. | školska psihologinja |
Vlatka Valentić, prof. | školska knjižnjičarka |
ADMINISTRATIVNO OSOBLJE | |
Marina Galetić, mag. admin. publ. | tajnica |
Dragica Kuzmić | voditeljica računovodstva |
UČITELJI/CE PREDMETNE NASTAVE
Mirna Dumić | 1. razred |
Sanela Hasanec Vidović | 1. razred |
Marija Đapić | 2. razred |
Katarina Mihaeljević | 2. razred |
Dina Ibriks | 3. razred |
Jasna Jović | 3. razred |
Draženka Milinović | 4. razred |
Dragica Silović | 4. razred |
Ivana Mesić Marenić | 1. i 4. razred | PŠ Pčelić |
Ina Hranić | 2. i 3. razred | PŠ Pčelić |
Zdravka Matković | 1. i 3. razred | PŠ Borova |
Davorka Caribrodski | 2. i 4. razred | PŠ Borova |
Marija Lach | 1. i 2. razred | PŠ Orešac |
Matea Medić | 3. i 4. razred | PŠ Orešac |
Ivana Kolomaz | 1. i 4. razred | PŠ Cabuna |
Marijana Bijuk | 2. i 3. razred | PŠ Cabuna |
Ivana Plavšić | 1. – 4. razred | PŠ Pepelana |
Vanja Lukšec | 1. i 3. razred | PŠ Levinovac |
Lucija Kovač | Posebni razredni odjel |
TEHNIČKO OSOBLJE
Anđelko Grgić | Zdenka Smolčić |
Siniša Ištoković | Sanja Sertić |
Dejan Obžetić | Milinka Spahija |
Mladen Šarić | Branka Tomšić |
Josip Toth | Ljubica Ivakić |
Marin Vuković | Zdenka Slipčević |
Natalija Šarić | Ksenija Đurinić |
ASISTENTI U NASTAVI
Marina Šafran | Anita Polimanac |
Ivana Podnar | Mihaela Hrgović Brlas |
Dragana Jonaš |
VODSTVO ŠKOLE | |
Anto Škraba, prof. | ravnatelj škole |
UČITELJI/CE PREDMETNE NASTAVE
Ivančica Fett-Škvarić | Hrvatski jezik |
Marina Rokinger | |
Renata Galetić | |
Marina Kaselj | Matematika |
Mihaela Lovrenčić | |
Mirela Brdar | |
Maja Kiris Sodar | Engleski jezik |
Antonija Sever | |
Matea Kucljak | |
Irena Gredelj Peisker | Njemački jezik |
Lidija Škrinjarić | |
Sandra Pintarić | |
Matea Đurinić | Likovna kultura, Svijet i ja |
Irena Maras | Glazbena kultura |
Boris Šunk | Tehnička kultura |
Predrag Pejić | Tjelesna i zdravstvena kultura |
Vatroslav Golub | |
Krešimir Pipić | |
Branka Bartulović | Fizika |
Marko Jozić | Prirodoslovlje, Bilologija |
Dunja Rekić | Priroda |
Jasna Čapo | Kemija |
Matilda Tripalo | Geografija |
Tomislav Sabolić | |
Matija Brcković | Povijest |
Sanela Petrić | |
Jadranko Albert | Informatika, Informacijske i digitalne kompetencije |
Tomislav Bišćan | Katolički vjeronauk |
Anja Gradinjan | |
Ivan Andelfinger | |
Blagoja Đukić | Pravoslavni vjeronauk |