Nova školska godina

Autor: Anto Škraba, 1. 9. 2021.

Poštovani roditelji, draga djeco!

U ponedjeljak 6. rujna 2021. godine, s početkom u 8:30 sati, započinjemo s novom školskom godinom. Radujemo se ponovnom susretu, zajedničkom učenju i druženju.

I u ovu školsku godinu ulazimo ograničeni epidemiološkim mjerama koje možete pronaći ovdje. Unatoč ograničenjima pokušat ćemo školski život organizirati najbolje moguće, na zadovoljstvo svih.

Posebno se radujemo našim novim učenicima, našim prvašićima. Oni će u ponedjeljak zakoračiti u novo razdoblje u svom životu. To je razdoblje traganja za znanjem, za istinom. Njihov prvi dan je zaista važan i znamo da će ih u školu dopratiti njihovi roditelji, bake, djedovi, a možda i netko drugi iz obitelji. Prilika je to da se u školi susretnete s učiteljima, ravnateljem i stručnom službom škole. Ako i ne bude previše vremena, ne brinite. Sve važne informacije za ulazak u svijet obrazovanja vašega djeteta moći ćete dobiti i na roditeljskim sastancima koji će se uskoro organizirati.

Prvi dan nastave će biti skraćeni dan. Nastava će trajati dva sata u kojima će učenici biti sa svojim učiteljima razrednicima. Taj dan će naši učenici dobiti osnovne informacije i potom će se vratiti svojim kućama. Učenike putnike će odmah nakon ta dva sata voziti organizirani školski prijevoz.

Svi će učenici u ponedjeljak dobiti udžbenike i radne bilježnice. Važno je iste čuvati i neoštećene vratiti na kraju godine jer će ih naslijediti sljedeće generacije. Negdje će nešto možda nedostajati. Ne brinite jer nam udžbenici i drugi radni materijali za učenike još uvijek pristižu. Dakle, u ponedjeljak je dovoljno u školu donijeti školsku torbu, ruksak ili prigodnu vrećicu u koju ćete spremiti školske stvari.

Do važnih informacija o životu škole možete pronaći na našoj stranici. A one važnije za početak navodimo, te ih otvarate klikom na iste.

Raspored trajanja sati

Raspored autobusnih linija

Raspored sati (1. verzija i nepotpun u razrednoj nastavi)

Prvi nastavni dan - Protokol za prve razreda