Božićno veselje u 4.b

Autor: Marina Kaselj, 22. 12. 2017.

Nizom odgojno – obrazovnih aktivnosti obilježen je Božić i Nova godina u 4.b razredu.

Bili su turisti i turistički vodiči  u Gorskom kraju, smišljali pohvale, želje i zdravice za svoje obitelji, „ zavirili“ u svoj karakter i talente te ih pokazali,  prikazali na svoj kreativan način jedno književno djelo, radili ukrase za bor  …

Kako  u 4.b uglavnom vlada optimizam i empatija tada i zadatak  s prijateljskom pozitivnom porukom za svakog učenika međusobno nije bio težak.

Izazvao najveće oduševljenje kada je realiziran. Snažan je to emotivni dar u obliku  prijateljskih misli, nadanja i želja za svakog  prijatelja u razredu i pohvalnica učiteljice za najviše puta viđen  kvalitetan  odnos prema radu u nekom  od područja odgojno- obrazovnog rada.

Što su učenici pisali i kako su sve doživjeli pogledajte na fotkama.

Nekoliko želja i zahvala obiteljima

„… Želim da smo za blagdane svi zajedno, bez obzira na sve.“ (Leon)

„ … Najviše želim da smo uvijek nasmijani, da se nikada ne svađamo, ne ljutimo i ne budemo tužni. Da si međusobno pomažemo i širimo ljubav. ….“  (Domagoj)

„ Draga moja obitelji, zahvaljujem vam se na beskrajnoj ljubavi prema meni i bratu. …“  ( Anamarija)

„  …Želio bih da cijela obitelj bude na okupu i da se družimo i smijemo.“  ( Marko)

„… Draga moja obitelji velika ste kao svijet

volim vas kao najveći cvijet.

… Zbog vas će mi srce uvijek kucati jako

za vas uvijek imam strpljenja  polako

…U ovoj kući neka ima puno zdravlja,

a najviše slavlja